Haberler

1 NUMARAYA BÜYÜK İLGİ

29/03/2014

Elektrik ve Aydınlatma alanında Kırgızistan'ın önde gelen fuarı olarak kabul edilen ve bu yıl 5.'si düzenlenen Power Kyrgzstan 2014 Fuarı'nda NILSON büyük beğeni alan etkileyici standıyla yerini aldı. 

Geçtiğimiz sene Kırgızistan 'da Elektrik Ekipman alanında yapılan yarışmada yılın 1 numaralı markası seçilen NILSON, beklendiği üzere tekrardan özgün dizayna sahip ürünleri ile fark yaratmaya devam etti. Kırgızistan pazarına girdiği ilk yılında almış olduğu bu başarı NILSON için ayrı bir gurur kaynağı olurken, marka tanınırlığının ziyaretçiler tarafından kalite ile özdeş hale getirilmesi büyük bir mutluluk yarattı. Orta Asya pazarında Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan ve Özbekistan'da sektöre yön veren bir marka olan NILSON, 26-28 Mart tarihinde düzenlenen Power Kyrgzstan 2014 Fuarı'nda anahtar-priz, grup priz, sigorta kutuları ve aksesuar ürünleri olmak üzere tüm ürün gamını ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Gerçekleştirdiği bir çok görüşmelerle var olan portföyünü geliştirme fırsatı yakalayan NILSON, 2014 yılı için planlamış olduğu yeni ürünlerini ziyaretçilerine tanıtma fırsatı yakaladı. İhracatında ciddi bir yere sahip Kırgızistan pazarında, estetik, özgün ve modern dizaynı ile sektöründe 1 numaralı marka olmayı başaran NILSON, Kırgız tüketicilerin talep ettiği, itibar sahibi bir marka olmuştur.

39 ülkeye ihracat yapmakta olan NILSON, 2014 yılı için 4 büyük projeyi hedefleri arasına almıştır: Dokunmatik Anahtar, Yenilenmiş Sigorta Kutusu, Kolay Bağlantı Mekanizma ve Yeni Ekonomik Anahtar Serisi. Pazarlama faaliyetlerinin yanında ürün çeşitliliğini arttırmaya da devam eden NILSON, 2014 yılı için Kırgızistan başta olmak üzere Orta Asya'da marka talebinin artması için çalışmalarına devam edecektir.