Haberler

18. ELCOM UKRAYNA FUARINDA NILSON’A BÜYÜK İLGİ

26/04/2014

Kurulduğu günden bu yana en kaliteli hizmeti üretme kaygısı ve heyecanı içinde olan NILSON, Yeni Dokunmatik Anahtar Serisi ve Yenilenmiş Sigorta Kutusu ürünlerinin lansmanında bu yıl 18.’si düzenlenen ELCOM Ukrayna fuarında göz alıcı standıyla hazır bulundu. 22 - 25 NiSAN 2014 tarihleri arasında düzenlenen fuarda NILSON’a olan ilgi yüksekti. 

Ukrayna’nın Elektroteknik, Aydınlatma, Kablolama ve Güç Kaynakları alanındaki en önemli fuarları arasında yer alan ELCOM fuarına 48 metrekarelik bir stand ile katılan NILSON, Dokunmatik Anahtar ve Yenilenmiş Led’li Sigorta Kutuları ürünleri ile ilgi odağı oldu. Türkiye pazarında yaptığı başarılı satış – pazarlama çalışmalarına paralel olarak ihraç pazarlarındaki başarılı çalışmalarını sürdüren NILSON, ziyaretçilerine ve Ukraynalı bayilerine ürünlerinin üstün özellikleri ve kalitesi konusunda detaylı bilgiler verdi.

Ukrayna Pazarında önemli ve talep edilen bir marka haline gelen NILSON, fuarda Anahtar-priz serilerini (Touran, Thor, Touran Lux, Selene ve Themis) aksesuar, grup priz ve sigorta kutusu ürünlerini sergiledi. Yüksek kalite ve uygun fiyat politikasıyla Ukrayna'daki tüketicilerin büyük güvenini kazanan NILSON, ELCOM’da Ukrayna pazarı bir çok yeni ikili görüşmeler yapma fırsatı buldu. Fuarda Ukraynalı ziyaretçilerin yanı sıra Rusya, Kazakistan, özbekistan gibi Orta Asya’lı firma temsilcileri ile de görüşme şansı yakalayan NILSON, Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere bölgede marka talebinin artması için çalışmalarına devam edecektir.

​2007 yılında  lüks anahtar priz üretimine başlayan NILSON, günümüzde; Rusya, Ukrayna, Romanya, İran, Irak, Makedonya, Ermenistan, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan,Türkmenistan, Moldova, İspanya, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Slovakya, İsveç, Tacikistan, Özbekistan,Moğolistan, Cezayir, Etiyopya ve Angola'ya direk ihracat yapmaktadır.