Haberler

NILSON'A İRAN CONFAIR FUARINDA BÜYÜK İLGİ!

14/08/2014

10-13 Ağustos 2014 tarihleri arasında Tahran'da düzenlenen İran'ın en büyük yapı ve yapı malzemeleri fuarı Confair'e katılan NILSON ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Her yıl ihracatında büyük ivmeler yakalayan NILSON, bu sene 14.'sü düzenlenen İran Confair Fuarı'nda var olan bayisiyle birlikte gerek sektörün önde gelen firma temsilcileriyle gerek alt bayileriyle bir çok ikili görüşmeler gerçekleştirdi. İran pazarında var olan konumunu güçlendirmek amacıyla çalışmalarına devam eden NILSON, yeni antik serisi çerçevelerini ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Standa gelen ziyaretçileri ile tek tek ilgilenmeye özen gösteren NILSON, var olan alt bayi portföyünü Confair Fuarıyla birlikte genişletme fırsatı yakaladı.

"Sihirli Dokunuş" sloganı ile yola çıkan ve bugün 30'u aşkın ülkeye ihracatı bulunan NILSON, kalite ve koşulsuz hizmet anlayışı ile fuarda İranlı ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. 3 gün süren fuarda yaklaşık 2000'ni aşkın ziyaretçisiyle yakından ilgilenen NILSON, anahtar-priz serilerinden Thor, Thouran, Thouran Lüx ve Selene modellerinin yanında Grup Priz, Sigorta Kutusu ve aksesuar ürünlerini de fuarda tanıtma şansı yakaladı.

​Elektrik tesisat sektörünün Türkiye'deki lider markalarından biri olan NILSON, var olan ürün portföyünün yanında geliştirmekte Dokunmatik Anahtar ve Yeni Led'li Sigorta Kutusu hakkında da ziyaretçilerini bilgilendirdi.

Kendi sektöründe lider, en bilinir, en güvenilir marka olma yolunda hızla ilerleyen NILSON, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ön planda tutarak müşteri memnuniyetini sağlamayı birinci hedef olarak belirlemeye devam edecektir. NILSON olarak misafirlerimize, standımıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.