Haberler

NILSON AFRİKA PAZARINDA GENİŞLEMEYE DEVAM EDİYOR

11/09/2014

7-10 Eylül 2014 tarihleri arasında İMMİB tarafından Kamerun'da düzenlenen Elektrik Elektronik Sektörü Ticaret Heyeti programına katılan NILSON, Afrika pazarında var olan konumunu genişletme adına bir çok ikili görüşme gerçekleştirdi.

Kamerun pazarını anlama ve rakip firmaları doğru analiz edebilme adına pazarı doğrudan ziyaret etme şansı yakalayan NILSON, 22.2 milyonluk nüfusu ve istikrarlı politik yapısı ile son yıllarda yatırımcıların dikkatini çeken bir ülke olan Kamerun'da bir çok ticari temaslarda bulunmuş ve ileriye dönük planlarını belirlemiştir.

Fuar organizasyonlarından farklı olarak, sektörel bazlı yapılan bu ticari heyette yaklaşık olarak 30 firma ile birebir yapılan toplantılarda NILSON ürünleri hakkında Kamerunlu ziyaretçilerine detaylı bilgiler verilmiş, ürünlerin pazarda bulunan diğer markalardan farklılıkları ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Bu görüşmeler neticesinde yoğun ilgi alan NILSON, kısa sürede uzun vadeli işbirliği yapacağı firmalarla nitelikli ve güvenilir işbirliği anlaşmalarına başlamıştır.

"Sihirli Dokunuş" sloganı ile yola çıkan ve bugün 30'u aşkın ülkeye ihracatı bulunan NILSON, kalite ve koşulsuz hizmet anlayışı ile ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. 3 gün süren programda ziyaretçileriyle yakından ilgilenen NILSON, anahtar-priz serilerinden Thor, Thouran, Thouran Lüx ve Selene modellerinin yanında Grup Priz, Sigorta Kutusu ve aksesuar ürünlerini de toplantılarda tanıtma şansı yakaladı.

​2007 yılında lüks anahtar-priz üretimine başlayan NILSON, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ön planda tutarak müşteri memnuniyetini sağlamayı birinci hedef olarak belirlemeye devam edecektir