Haberler

NILSON BALKANLARIN MERKEZİ OLAN SIRBİSTAN'DA SHOWROOM AÇTI

20/04/2015

2009 yılından itibaren değişen yönetim yapısıyla beraber Anahtar-Priz Sektörüne yön vermeye devam eden NILSON, Balkan Bölgesi için önemli pazarlardan biri olan Sırbistan'da 18 Nisan 2015'de bayisiyle birlikte showroomunu açtı. Kısa ve orta vadede Sırbistan'ı Balkanların ve Avrupa'nın lojistik merkezi ve dolayısıyla bir köprü olarak görmeyi planlayan NILSON, görkemli bir açılış yaparak misafirleriyle hem birebir ilgilenme fırsatı yakaladı hem de ürünleri hakkında detaylı bilgiler sundu. Açılışın ardından düzenlenen akşam yemeğiyle beraber NILSON gerek Sırbistanlı misafirleri ile gerekse çevre ülkelerden gelen ziyaretçileri ile beraber kısa vadede pazarda daha kuvvetli bir pozisyon sağlamaya yönelik yüz yüze toplantılar gerçekleştirdi.

NILSON showroom açılışından önce 15-19 Nisan'da 2015 tarihleri arasında Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da düzenlenen SEEBBE 2015 fuarına etkileyici standıyla katıldı. Gerek standını ziyarete gelen misaifrlerine gerekse de Sırbistanlı firma yöneticilerine NILSON ürünlerini diğer markalardan ayıran önemli özellikleri ve kalitesi hakkında detaylı bilgiler verildi.

​"Sihirli Dokunuş" sloganı ile yola çıkan ve bugün 30'u aşkın ülkeye ihracatı bulunan NILSON, kalite ve koşulsuz hizmet anlayışı ile ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. 5 gün süren programda ziyaretçileriyle yakından ilgilenen NILSON, anahtar-priz serilerinden Thor, Thouran, Thouran Lüx ve Selene modellerinin yanı sıra Yeni Alegra Serisi ve Yeni LED'li Sigorta Kutularını ve ayrıca Türkiye'de ilk kez Alman VDE Sertifikası almayı başaran Grup Prizlerini ziyaretçilerinin beğenisine sundu.