Haberler

NILSON BAYİLERİ İLE BİRLİKTE UMRE ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

27/06/2014

Anahtar ve priz sektörünün önemli markalarından biri olan NILSON,19/06/ 2014 tarihlerinde iş ortaklarından oluşan 20 kişilik bir grubu Umre gezisinde bir araya getirdi.

NILSON 'un 19/06/2014 – 26/06/2014 tarihleri arasında 2014 ilkbahar kampanyası kapsamında düzenlediği Umre seyahati ile Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen bayileri ile birlikte kutsal toprakları ziyaret etti. Yurtiçi ve yurtdışındaki çalışmalarını iş ortaklarına yönelik geliştirdiği aksiyon planlarıyla başarıyla sürdüren NILSON, bu kez de ilkbahar kampanyası dahilinde desteklediği iş ortaklarını umre ziyaretine gönderdi.

Anahtar-Priz sektöründe faaliyet gösteren, estetik, modern ve özgün dizaynları ile pazarda kısa zamanda kendine önemli bir yer edinen NILSON, 7 gece, 8 gün devam eden Umre ziyareti sırasında bayilerini Medine’de Al Eiman Royal otelde, Mekke’ de Swissotel’ de misafir etti. NILSON, Umre seyahati boyunca NILSON gönüllüleri ile birebir ilgilenerek tüm misafirlerle birlikte kutsal topraklarda tavaf ve ibadetlerini yerine getirdiler.

​NILSON' un bu organizasyonu sayesinde umreye giden grup, iş dışında da manevi birlik ve bağlılığını güçlendirerek, günlük hayatın ve iş ortamının stresli ortamından uzaklaşma şansı yaşadılar. 1 hafta süren gezide grup birçok kutsal mekânı gezme fırsatı buldu.