Haberler

NILSON'DAN CEZAYİR ÇIKARTMASI!

09/05/2014

Cezayir’ın Cezayir şehrinde gerçekleşen ve bu yıl 17. düzenlenen BATIMATEC 2014 Fuarı'nda NILSON büyük beğeni alan etkileyici standıyla yerini aldı. 

Sektörde önemli yere sahip birçok seçkin markanın hazır bulunduğu fuarda NILSON, yerli ziyaretçilerinin yanı sıra komşu ülkelerden Fas, Tunus ve Libya'dan gelen ziyaretçileri ile de yakından ilgilenerek yeni ticari ilişkilerin kurulmasında önemli adımlar attı. Bunun yanı sıra Cezayir'de faaliyette bulunan Türk müteahhitleri ile de birebir görüşmeler yaparak gelecek adına önemli adımlar attı. 04 – 08 Mayıs 2014 tarihleri arasında yapılan fuarda NILSON, anahtar-priz, grup priz, sigorta kutuları ve aksesuar ürünleri olmak üzere tüm ürün gamını ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Başta Algeirs olmak üzere Oran, Setif, Annaba, Constantine, Mila ve Bilda şehirlerinden gelen ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan NILSON, Cezayir'de pazar payını yükseltme konusunda önemli toplantılar yapma fırsatı buldu. Cezayir toptan ticaretinin merkezi konumunda olan Setif'de önemli ticari bağlantılar kuran NILSON, burada firma ziyaretleri gerçekleştirdi.

Son yıllarda gerek Cezayir devletinin desteği ile gerekse de özel şirketlerin yatırımları ile gelişmekte olan Kuzey Afrika'nın bu en büyük Cezayir'de, NILSON var olan pazar payını her geçen gün arttırmaya devam edecektir.

​2007 yılında NILSON markası ile lüks anahtar-priz üretimine başlayan, 2008 yılında ekonomik ve lüks anahtar-priz serilerini daha da geliştirerek ürün çeşitliliğini arttıran ve böylelikle dünyanın 39 ülkesine ihracat yapan bir marka haline gelen NILSON, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ön planda tutarak müşteri memnuniyetini sağlamayı birinci hedef olarak belirlemeye devam edecektir