Haberler

NILSON KAMERUN'DA GÖZ DOLDURDU

11/12/2014

06-10 Aralık  2014 tarihleri arasında KAMERUN- YAOUNDE’ de düzenlenen PROMOTE 2014 Uluslararası Genel Ticaret Fuarı'na katılan

NILSON, göz dolduran standıyla ziyaretçilerden tam not almayı başardı. NILSON'un Afrika pazarına göstermiş olduğu ilgi, 7-10 Eylül 2014 tarihleri arasında İMMİB'in Kamerun'da düzenlediği "Elektrik Elektronik Sektörü Ticaret Heyeti" programından sonra katıldığı PROMOTE 2014 fuarı ile devam etmektedir. 22.2 milyonluk nüfusu ve istikrarlı politik yapısı ile son yıllarda yatırımcıların dikkatini çeken bir ülke olan Kamerun'da NILSON, bir çok ticari temaslarda bulunmuş ve ileriye dönük planlarını belirlemiştir. Fuarda gerçekleştirilen birebir toplantılarda NILSON ürünleri hakkında Kamerunlu ziyaretçilerine detaylı bilgiler verilmiş, ürünlerin pazarda bulunan diğer markalardan farklılıkları ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Bu görüşmeler neticesinde yoğun ilgi alan NILSON, kısa sürede uzun vadeli işbirliği yapacağı firmalarla nitelikli ve güvenilir işbirliği anlaşmalarına başlamıştır. 

"Sihirli Dokunuş" sloganı ile yola çıkan ve bugün 30'u aşkın ülkeye ihracatı bulunan NILSON, kalite ve koşulsuz hizmet anlayışı ile ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile karşılaşmıştır. 6 gün süren programda ziyaretçileriyle yakından ilgilenen NILSON, anahtar-priz serilerinden Thor, Thouran, Thouran Lüx ve Selene modellerinin yanında; Sigorta Kutusu, aksesuar ürünleri ve Türkiye'de ilk kez Alman VDE Sertifikası almayı başaran Grup Prizlerini ziyaretçilerinin beğenisine sunmuştur.

​NILSON marka bilinilirliğini ve dolayısıyla talebi arttırmaya yönelik pazarlama ve satış aktivitelerine Kamerun özelinde tüm Afrika coğrafyasında sürdürmeye devam ederken müşteri memnuniyeti her zaman öncelikleri arasında tutmaya devam edecektir.