Haberler

WIN 2014 FUARINDA NILSON'A YOĞUN İLGİ!

23/03/2014

NILSON estetik, modern ve özgün ürünlerini 19-22 Mart 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Win’14 Otomasyon Fuarında başarı ile sergiledi.

Sektörde önemli yere sahip birçok seçkin markanın hazır bulunduğu fuarda NILSON, yerli ziyaretçilerinin yanı sıra yabancı ziyaretçileri ile de yakından ilgilenerek yeni ticari ilişkilerin kurulmasında önemli adımlar attı. Göz alıcı standıyla her zaman olduğu gibi bu sene de yoğun ilgi odağı olan NILSON, fuar sırasında 2014 projelerinin anlatıldığı bir lansmanda da yerini alarak 2014 hedefleri arasında yer alan Dokunmatik Anahtar Serisi ve Led ışıklı Sigorta Kutularını ziyaretçilerine tanıtma fırsatı buldu. Bunun yanında NILSON bir yandan Ege bölgesinden gelen bayilerini konuk etmenin mutluluğunu yaşarken, diğer yandan da Denizli Elektrikçiler Odası Başkanı Sayın Cavit Beydemir tarafından NILSON Genel Müdürü Sayın Aslan Karabulut'a sektöre getirmiş olduğu yenilikler, yaratmış olduğu istihdam ve elektrik sektöründe yapmış olduğu başarılı çalışmalar adına teşekkür plaketi almanın haklı gururunu yaşamıştır.

Gerek stant ziyaretçilerine gerekse de Ege bölgesinden gelen firma temsilcilerine NILSON ve ürünlerinin ayırt edici özellikleri ve kalitesi konusunda detaylı bilgiler verildi. 2014 yılı için planlanan Dokunmatik Anahtar ve Led ışıklı Sigorta kutuları ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ve beğeni gördü. Yeni projelerin yanı sıra ürün gamında bulunan ekonomik ve lüks anahtar-priz serisi, grup priz, sigorta kutuları ve aksesuar ürünlerini sergileme fırsatı yakalayan NILSON, ihraç pazarında gösterdiği başarılı satış – pazarlama çalışmalarına paralel olarak Türkiye pazarı içinde aynı istikrarı sağlayacağının güvencesini WIN 2014 dolayısı ile tekrardan göstermiş oldu.

​2007 yılında NILSON markası ile lüks anahtar-priz üretimine başlayan, 2008 yılında ekonomik ve lüks anahtar-priz serilerini daha da geliştirerek ürün çeşitliliğini arttıran ve böylelikle dünyanın 39 ülkesine ihracat yapan bir marka haline gelen NILSON, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ön planda tutarak müşteri memnuniyetini sağlamayı birinci hedef olarak belirlemeye devam edecektir.